W 15. kolejce rozgrywek lubuskiej 4.ligi Promień Żary podejmował na własnym stadionie przy Z 38 Spójnię Ośno Lubuskie.

Obu ekipom nie wiedzie się w tym sezonie zbyt dobrze, dlatego można się było spodziewać, że to spotkanie będzie walką do końca o tak potrzebne punkty.

I tak było. Od pierwszej do ostatniej minuty zawodnicy prowadzili bardzo otwartą grę. Nikt nie próbował szachować przeciwnika wymyślnymi planami taktycznymi. Akcja goniła akcję, przenosząc się z jednego pola karnego pod drugie. Momentami były to bardzo chaotyczne próby zdobycia upragnionego, zwycięskiego gola, które nie zakończyły się udanie dla żadnej drużyny. Po 90 minutach naprawdę trudnej walki oraz niezliczonej ilości niewykorzystanych sytuacji Promień Żary zremisował ze Spójnią Ośno Lubuskie 0:0.

Żaranie z dorobkiem 15 punktów zajmują 13, pozycję w tabeli rozgrywek 4. ligi.