4.liga.Czarni Żagań przegrali z Ilanką Rzepin. Nie pomógł nawet powrót żołnierzy do składu

Małgorzata Fudali Hakman
Czarni Żagań podejmowali na własnym stadionie przy ulicy Karpińskiego Ilankę Rzepin. Małgorzata Fudali Hakman
Udostępnij:
W sobotę, 20 listopada, w ostatniej kolejce rundy jesiennej Jako 4. ligi Czarni Żagań podejmowali na własnym stadionie przy ulicy Karpińskiego Ilankę Rzepin.

Gospodarze zagrali składem zbliżonym do swojego optymalnego zestawienia, bowiem na boisku zobaczyliśmy trzon defensywy Czarnych, czyli Dariusza Piechowiaka i Janusza Szkarapata, a Krystian Chruścicki wszedł na boisko w drugiej połowie. Niestety mimo walki do ostatniego gwizdka podopieczni Artura Sobczyka przegrali z Ilanką 0:3. Bramki dla gości strzelali: Andrzej Pawłowski, Paweł Sidorowicz i Mateusz Stefanowicz. W ostatniej minucie meczu Janusz Szkarapat mógł zmniejszyć rozmiary porażki, ale nie wykorzystał rzutu karnego.