Polecamy

Do wypadku samochody ciężarowego doszło w środę 18 października po godz © poscigi.pl
[3/5]

Ciężarówka z drewnem wypadła z drogi koło Olszyny [ZDJĘCIA]

Do wypadku samochody ciężarowego doszło w środę 18 października po godz. 4:00 nad ranem na drodze krajowej nr 18 w kierunku Olszyny. Ciężarówka przewróciła się na poboczu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki najprawdopodobniej wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą. Ciężarówka wypadła z drogi i przewróciła się. Przewoziła ładunek zrębów drzewa.

Na miejsce przyjechała żarska policja, dwa zastępcy strażaków zawodowych z jednostki w Żarach oraz jednostka OSP z Lipinek Łużyckich. Strażacy zabezpieczyli przewróconą ciężarówkę.

Zobacz też wideo: Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Spłonęły dwie cieżarówki


Przeczytaj też: Wypadek na starej "trójce" w Gorzowie. Nie żyje kierowca ciężarówki, przewożącej indyki



Do wypadku samochody ciężarowego doszło w środę 18 października po godz. 4:00 nad ranem na drodze krajowej nr 18 w kierunku Olszyny. Ciężarówka przewróciła się na poboczu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki najprawdopodobniej wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą. Ciężarówka wypadła z drogi i przewróciła się. Przewoziła ładunek zrębów drzewa. Na miejsce przyjechała żarska policja, dwa zastępcy strażaków zawodowych z jednostki w Żarach oraz jednostka OSP z Lipinek Łużyckich. Strażacy zabezpieczyli przewróconą ciężarówkę.

Najnowsze wiadomości

reklama