Dziewczyny z Agrosu na medal!

Znakomicie zaprezentowały się żarskie zapaśniczki na jednym z najmocniej obsadzonych turniejach w Europie, w kategorii wiekowej kadet i młodzik.
W Międzynarodowym Pucharze Polski i Międzynarodowym turnieju młodziczek startowały zawodniczki żarskiego MLKS AGROS. Turniej w Czarnym Borze, to jeden z największych turniejów organizowanych w Europie, dla kadetek i młodziczek.
W zawodach starowało 350 zawodniczek z 15 państw. Srebrny medal w kategorii wagowej do 42 kg -młodziczek , wywalczyła Nikola Drozdek.
Medal brązowy zdobyła, walcząca w kategorii wagowej do 33 kg, Maja Majdańska. Równie dobrze zaprezentowały się pozostałe podopieczne trenera Ryszarda Dynowskiego: Piąta w kategorii wagowej do 42 kg -młodziczek była Wiktoria Niewrzędowska, 10 m. zajęła Magdalena Buczel w wadze do 46 kg -młodzik, 13 m. - Oliwia Charchalis (kadet -49kg) i Martyna Gabryl (młodzik- 39 kg). 16m. zajęła Wiktoria Stefan (65 kg -kadet).
Ostatni tegoroczny start zawodniczek żarskiego Agrosu był trudnym sprawdzianem. Obsada poszczególnych kategorii, to najlepsze zawodniczki wielu reprezentacji krajowych. Dziewczęta wracają z medalami i już zapowiadają,że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej.