Wybierz region

Wybierz miasto

  10 Urodziny Havany - Koncert Kate Ryan

  Pizzeria Pub Havana
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 Sobota, 5 listopada

  • 20zł

  Kochani! Pub Havana to jedno z niewielu miejsc, ktore zbliża ludzi i pogłębia więzi między nimi. To wyjątkowe miejsce, ktore na stałe wpisało się w obraz życia towarzyskiego, w Żarach obchodzi w tym roku swoje 10-te urodziny. To także święto stałych i oddanych bywalcow, bo to Wy, tworząc niepowtarzalny klimat tego miejsca, dodajecie nam energii i siły do dalszej pracy.
  Tym samym chcielibyśmy podziękować naszym wspaniałym Gościom za to, że są z nami na dobre i na złe oraz zaprosić na unikalne muzyczne przeżycie, jakim jest niewątpliwie koncert KATE RYAN - jednej z największych gwiazd muzyki eurodance ostatniej dekady.
  Większość doskonale kojarzy ją z takich hitow jak "Ella Elle L'a", "Voyage Voyage" czy "Desenchantee", ktore idealnie trafiły w gusta słuchaczy nad Wisłą. W maju 2006 roku wzięła udział w konkursie Eurowizji, gdzie zajęła 12 miejsce z utworem "Je t'adore". W sierpniu 2006 wykonała "J t'adore" w Sopocie, podczas konkursu międzynarodowego Przeboje Lata Jedynki transmitowanego na żywo przez stację TVP 1 oraz TV Polonia. Zajęła 3. miejsce. Otrzymała nominacje do wielu prestiżowych nagrod - w tym min. nagrody Comet przyznawanej przez telewizję VIVA dla najlepszych artystow. Wzięła udział w Sopot Hit Festiwal organizowanym przez TVP 2 i Radio Eska. Podczas festiwalu odebrała Złotą Płytę za album Free.
  To także laureatka nagrody World Music Awards w kategorii najlepiej sprzedający się artysta z Beneluksu, za sprzedaż ponad 3,5 miliona płyt na całym świecie. Koncerty są jej największym żywiołem, a Polskę darzy szczegolną sympatią. Kate Ryan wystąpi w naszym klubie po raz pierwszy, tak więc liczymy na Wasz udział i świetną frekwencję. To już 10 lat szalonych i niezapomnianych imprez za nami. Obowiązkowo trzeba to uczcić!
  EMPORIUM - GWARANCJA UDANEJ IMPREZY.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]