Wybierz region

Wybierz miasto

  3. Zielonogórski Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Cybulski Wilhelmi - dzień 1

  Ratusz
  Żary, ul. Ratuszowa/366543

  11:00 Środa, 12 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Zielonogorski Festiwal Filmu i Teatru powstał w 2012 roku w Kargowej, małym mieście w powiecie zielonogorskim, związanym z aktorem Maciejem Kozłowskim. Swą nazwę, rozpoznawalną już w kraju, przyjął od przydomka urodzonego tu Maćka Kozłowskiego: Kozzi Gangsta Festival. Pomysłodawcą nazwy był muzyk i przyjaciel aktora, Zbigniew Hołdys. Społeczność Kargowej zapamiętała Kozłowskiego nie tylko jako aktora, ale przede wszystkim wrażliwego, dobrego człowieka. Zamysł Festiwalu od początku oparty jest na gatunku filmowym, jaki uprawiał: filmie sensacyjnym, gangsterskim, kryminale, kinie akcji. Skupia się także na aktorach drugoplanowych, często pozostających w cieniu aktorow pierwszego planu, dorownujących im niejednokrotnie talentem i kreacją, czasem wręcz kluczowych dla filmu.

  Program:
  11.00 Cafe Film
  Plastyczny Szortdancing – warsztaty plastyczne – taneczne – filmowe

  17.30 Ratusz
  Spotkanie z aktorem… Teresa Lipowska w roli głownej – rozmowa o książce Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską, po spotkaniu autografy i możliwość zakupu książki

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]