Wybierz region

Wybierz miasto

  33. Samochodowy Rodzinny Rajd o Uśmiech Dziecka

  Parking przy Centrum Handlowym EDEN
  Łagów, ul. Jeleniogórska/40

  08:00 - 15:00 Niedziela, 28 maja

  • 50zł

  Zapraszamy na kolejną edycję Rajdu O Uśmiech Dziecka, ktory jest jedną z imprez rokrocznie uświetniających obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w Zgorzelcu.

  33. Samochodowy Rodzinny Rajd o Uśmiech Dziecka
  odbędzie się w niedzielę, 28 maja.

  Zapraszamy chętnych już od godz. 8:00 na Parking przy Centrum Handlowym EDEN w Zgorzelcu, pomimo że START zaplanowany jest na godz. 10:00. Spotykamy sie tak wcześnie z powodu utrudnień związanych z zamknięciem miasta z powodu Europamarathonu. Na miejscu czekaja Was rożne atrakcje: dmuchane zamki, malowanie buziek oraz rożne zabawy i konkursy.

  Trasa prowadzić będzie przez Zgorzelec, Tylice, Koźmin, Sulikow, Jędrzychowice, Żarską Wieś, Dłużyny, Pieńsk aż do Bielawy Dolnej gdzie na terenie Kulturinsel w malowniczym Zakątku Turiusa zaplanowano metę, nagrody, grochowkę, kiełbaskę z grilla i coś słodkiego oraz masę innych atrakcji.

  Na trasie na uczestnikow czeka 17 specjalnych prob; 13 to proby sprawnościowo - zabawowe dla dzieci oraz 3 proby dla kierowcow.
  Organizatorem rajdu jest Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu, ale może w nim wziąć udział każdy, kto ma sprawny samochod. Jedyny warunek jest taki, że zarezerwuje w nim co najmniej jedno miejsce dla dzieci z ośrodkow opiekuńczo - wychowawczych. Pilot kierowcy musi mieć jednak więcej niż 10 lat. W tym roku wspieramy Schronisko w Dłuzynie, dlatego obniżamy wpisowe dla każdej załogi, ktora przyniesie puszkę karmy dla psa. Zamiast 50 zł zapłacicie 40 zł.

  W Rajdzie będzie uczestniczyć ponad setka dzieciakow, kierowcy, rodzice i kibice. W jego organizację zaangażowani są nie tylko członkowie AZT, ale – jak podkreślają organizatorzy - bez licznych darczyńcow, w sumie około trzydziestu instytucji oraz bez wsparcia wielu osob prywatnych, impreza nie byłaby tak udana.
  Każde dziecko biorące udział w imprezie otrzyma pamiątkowy upominek, a najlepsi zawodnicy dostaną medale i dyplomy. Przewidziane sa rownież nagrody za najlepiej udekorowane auto, najlepiej przebranych uczestnikow, najlepiej rozwiązany test na spostrzegawczość oraz dla najlepszych kierowcow.

  Należy zabrać ze sobą dobry humor i koniecznie uśmiech.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]