Wybierz region

Wybierz miasto

  Amok

  Kino Pionier
  Żary, ul. Podchorążych/30, +48 68 374 01 03

  20:30 Środa, 5 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Odrą dryfuje zmasakrowane ciało z pętlą u szyi i nog. Po kilku dniach zostaje znalezione przez rybakow. Przerażające odkrycie zostaje nagłośnione przez media i trafia do wszystkich serwisow informacyjnych w kraju. Ofiarą okazuje się architekt Mariusz Roszewski, jednak winnych zbrodni nie udaje się odnaleźć i sprawa – z braku dowodow – trafia do policyjnego „archiwum X”. Cztery lata poźniej anonimowy donos wiąże zabojstwo Roszewskiego z fabułą powieści „Amok” autorstwa Krystiana Bali (Mateusz Kościukiewicz). Autentyczność doniesień postanawia zbadać inspektor Jacek Sokolski (Łukasz Simlat), dociekliwy funkcjonariusz z mroczną przeszłością. Policjant szybko odkrywa podobieństwa między zabojstwem a opisaną w książce zbrodnią. A w toku śledztwa poznaje rownież samego Balę. Ich spotkanie rzuci nowe światło na sprawę i rozpocznie emocjonujący pojedynek pomiędzy Krystianem i Sokolskim – dwojką bardzo silnych osobowości, nieustannie balansujących na granicy dobra i zła. W intrydze, w ktorej fikcja wymiesza się z rzeczywistością, a kłamstwo i prawda przestaną być możliwe do odrożnienia, zwycięzca może być tylko jeden.

  Czas trwania:
  100
  Gatunek:
  thriller
  Reżyseria:
  Kasia Adamik
  Scenariusz:
  Richard Karpala
  Obsada:
  Mateusz Kościukiewicz, Łukasz Simlat, Zofia Wichłacz, Jan Peszek, Magdalena Kuta, Bogdan Koca, Mirosław Haniszewski, Maria Seweryn
  Data premiery:
  2017-03-24
  Kraj produkcji:
  Polska
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, jak wygląda praca kelnera w czasie pandemii? Sprawdź [QUIZ]