Wybierz region

Wybierz miasto

  Bedoes w Żarach Lanek, White (2115 Gang)

  Cegła Pub
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11G, +48 66 437 40 80

  20:00 Piątek, 17 marca

  • 30zł

  Klub Cegła , SB Maffija oraz PB MEDIA zapraszają na premierowy koncert Bedoes "Aby śmierć miała znaczenie" to długogrający, legalny debiut Bedoesa, ktory szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentow młodego pokolenia - Kubi Producent.
  Nie ma nic lepszego, jak porządny, pełen energii koncert, na ktorym można zedrzeć gardło i wyskakać się jak nigdy przedtem. Bedo zawita do Waszego miasta tuż po wydaniu legalnego debiutu, a to, co będzie się działo wokoł niego przez najbliższy czas, na pewno zmotywuje Was do tego, by przyjść na ten wyjątkowy koncert. Bedoesowi towarzyszyć będzie Lanek, ktory odpowiednio rozgrzeje Was tuż przed głownym występem, natomiast za drugi mikrofon chwyci White z 2115 Gang'u. Niesamowita energia, chwytliwe refreny i jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutow ostatnich lat to wszystko na żywo już niebawem w Waszym mieście. Do zobaczenia!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, jak wygląda praca kelnera w czasie pandemii? Sprawdź [QUIZ]