Wybierz region

Wybierz miasto

  Chilli Crew "a Ty" Tour - koncert promocyjny

  Pub Max Sports & Music Club
  Żary, ul. Stefana Okrzei/5A, +48 68 470 71 60

  20:00 Niedziela, 12 listopada

  • 20zł

  Zderzenie rozmarzonej młodzieży z rzeczywistością dorosłego człowieka doprowadza do wystrzelenia ich w odległe orbity życia. Szukają, błądzą, popełniają błędy, by ostatecznie osiedlić się na własnych planetach rzeczywistości. W albumie „a Ty” Chilli Crew zaprasza do swojego malowniczego pokoju, by wejść ze słuchaczem w bezpośrednią, przyjacielską a momentami intymną relację. Rozgość się, posłuchaj ich historii, wejdź w dyskusję, pokochaj lub znienawidź. Nie spodziewaj się, że wyjdziesz stamtąd obojętny zwłaszcza, gdy na koniec monologu z ich ust padnie: „a Ty powiedz mi kim jesteś.”

  Płyta została stworzona w składzie:

  Martyna Baranowska – wokal
  Kuba Qbass Wojciechowski - bass, syntezatory, programowanie
  Szymon Chudy – gitara
  Mateusz Witkowski – instrumenty klawiszowe
  Michał Lange – perkusja

  „a Ty” to także debiut producencki Kuby Qbassa Wojciechowskiego, ktory wraz z realizatorem Szymonem Orchowskim odpowiada za ostateczne brzmienie zespołu. Płyta została nagrana w studio Fonoplastykon Marcina Borsa, oraz w domu rodzinnym Kuby.
  Chilli Crew w trasie będzie towarzyszyć zespoł Pikes.


  Pikes to połączenie brzmień akustycznych, dwoch głosow ludzkich i elektroniki bezwstydnie oscylujące pomiędzy folkiem, a techno zamknięte w formie piosenek. Trzech chłopakow znad Odry opowiada historie z głebin jak i spod samej tafli wody o tym, co ludzi napotyka z nurtem.
  Zespoł zaczął się od momentu, w ktorym Antoni Mąkosa zaśpiewał rybkom w akwarium, a Mateusz Galecki mu do tego zagrał. Po dwoch latach spędzonych na pisaniu piosenek spotkali się z Kubą Wojciechowskim i z pomocą jego producenckiego sznytu powstaje pierwsza EP, ktorej premiera już w drugiej połowie października.

  Chilli Crew "a Ty" Tour
  12.11.2017 19:00 / Żary / Pub MAX

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]