Wybierz region

Wybierz miasto

  Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori Żary

  Żarski Dom Kultury
  Żary, ul. Wrocławska/7, +48 68 374 24 13

  19:00 Sobota, 11 marca

  • 70zł

  Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori
  trasa koncertowa promująca najnowszą płytę

  Rusza trasa koncertowa polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Tym razem barwny ensemble multinstrumentalistow Czesława Mozila zagra z polską orkiestrą barkową o międzynarodowej renomie. Arte dei Suonatori, prawdziwi mistrzowie muzyki dawnej, mają na swoim koncie kilkanaście płyt i kilka prestiżowych nagrod muzycznych.
  Koncert Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat wspołczesnej muzyki popularnej. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośnikow scenicznego luzu w wydaniu niepokornych Duńczykow, ale także nie lada gratka dla prawdziwych melomanow.
  Na koncercie pojawią się piosenki z pyty „Księga Emigrantow , cz.2” ,ktora będzie miała premierę w marcu 2017.
  Słodko-gorzkie teksty Michała Zabłockiego swobodnie łączą żartobliwą narrację z dużą dawką autoironii. Tytuły i treść piosenek nawiązują do znanych i lubianych przez wszystkich Polakow wierszy oraz popularnych rymowanek z lat dziecięcych: „Mam trzy latka” „Lokomotywa” „Kaczka”.
  Nie zabraknie rownież znanych przebojow zespołu, Czesław Śpiewa, jak i utworow z muzyki klasycznej.
  Szorstki dźwięk instrumentow historycznych i nostalgiczne brzmienie akordeonu Czesława Mozila – to po prostu trzeba usłyszeć!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]