Wybierz region

Wybierz miasto

  Dee Push

  Emporium Music Club Żary
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 Od 8.04.2017 do 9.04.2017

  • 15zł

  Już 8 kwietnia do klubu Emporium zawita Dee Push, ktory na scenie klubowej gości od 2006 roku. Wieloletni rezydent klubow Energy 2000, Cina, Azteka, Senso czy Bora Bora.
  Od samego początku innowacyjny w swoim podejściu do muzyki i techniki grania. Kolejne rezydentury i zdobyte umiejętności pozwoliły mu zdobyć tytuł Mistrza Polski Prezenterow Muzycznych 2015 oraz (w maju 2015) zwyciężyć w ogolnoeuropejskim konkursie MTV "Isle Of MTV", w ktorym głowna nagrodą był wyjazd na Maltę oraz występ u boku takich gwiazd jak Martin Garrix czy Jason Derulo.
  W trakcie swojej przeszło 10-letniej kariery stanął za konsoletą z gwiazdami takimi jak: Martin Garrix, Vinai, Timmy Trumpet, Headhunterz, TJR, Will Sparks, Westbam, DJ Antoine, Remady & Manu-L i wieloma innymi.
  EMPORIUM, GWARANCJA UDANEJ IMPREZY.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]