Wybierz region

Wybierz miasto

  DJ Inox show

  Emporium Music Club Żary
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 Od 6.01.2018 do 7.01.2018

  • Brak informacji o cenie

  6 stycznia nasz klub odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich dj’ow i producentow/remixerow, doskonale znany na rynku klubowym od ponad 20 lat. Jego nietuzinkowe produkcje „LightUp The Night” „Radiant” czy „I LikeYou” pozwoliły mu wedrzeć się z impetem na wysokie miejsca list przebojow. Jego grono fanow rośnie z dnia na dzień, a teledysk "Summer" oraz remix hitu „I Love Sex With My Ex” pozwoliły zdobyć serca słuchaczy ESKA.TV i wedrzeć się na sam szczyt!
  Energetyczne sety jakie prezentuje oraz pasja i zaangażowanie z jakim oddaje się temu co robi zaowocowały tym, że dziś DJ Inox porywa tłumy ludzi swoją energią.
  Do tej pory wystąpił niemalże na wszystkich znaczących festiwalach (Sunrise Festival, Sensation, Electrocity, Global Gathering). Niezwykły talent zaowocował wspołpracą z najbardziej znaną polską wokalistką KAYAH. "Na językach" porwał już 100 000 fanow! A to dopiero początek.
  EMPORIUM, GWARANCJA UDANEJ IMPREZY.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]