Wybierz region

Wybierz miasto

  DON'T BE SO SHY

  Emporium Music Club Żary
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 Sobota, 23 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś jak powstają wielkie hity? Dziś mamy dla was historię narodzin jednego z nich - Imany feat. Filatov & Karas - Don't Be So Shy.
  W oryginale utwor „Don’t Be So Shy” to spokojna ballada, ktora znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu “Spodnice w gorę”. Pewnie szybko byśmy o tym kawałku zapomnieli, gdyby nie dwoch dj-ow i producentow - Filatov & Karas, ktorzy postanowili tchnąć w niego nowe życie.I w ten oto sposob powstał remiks tego nagrania. Remiks tak dobry, że błyskawicznie zaskarbił sobie serca słuchaczy i podbił taneczne parkiety. To ABSOLUTNY #1 RADIOWYCH NOTOWAŃ, KTORY JEDNOCZEŚNIE ZDOMINOWAŁ KLUBOWE PARKIETY W POLSCE!
  Tym samym mamy ogromną przyjemność ogłosić, że już 13 lutego podczas weekendu walentynkowego wystąpi tworca tego mega hitu – Dmitry Filatov!
  Zasmakuj wielkiego świata w Emporium, spotkaj się twarzą w twarz ze światową gwiazdą i zaaplikuj sobie dawkę hedonistycznej przyjemności, bawiąc się razem z nami do białego rana.
  EMPORIUM - GWARANCJA UDANEJ IMPREZY.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]