Wybierz region

Wybierz miasto

  Droga śliska od traw

  Sala widowiskowa "Luna" Żarskiego Domu Kultury
  Żary, ul. Stefana Okrzei/35, +48 68 374 37 44

  19:00 Sobota, 5 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia we wsi pojawia się Bogdan, ktoremu właśnie skończyła się odsiadka za znęcanie się nad rodziną. Jasiek, litując się nad jego żoną, przytłoczoną powrotem prześladowcy, i obawiając o spokoj wśrod mieszkańcow, proponuje mu gościnę. Chce mieć na niego oko, ale nie uda mu się powstrzymać tego, co musi nadejść. Powrot Bogdana uruchamia bowiem lawinę niecodziennych zdarzeń i długo skrywanych uczuć…

  Balansująca na granicy nierealności ballada o ludziach, w ktorych budzi się zło – i ktorzy stają się jego ofiarami. Mroczna, gęsta emocjonalnie opowieść, dziejąca się na wsi, gdzie wszyscy mają dwie twarze. Dawne zaszłości splatają się z nowymi antagonizmami: miłość zderza się z nienawiścią, przebaczenie ze zbrodnią, strach z euforią. Nikt nie wyjdzie stąd bez szwanku.

  Czas trwania:
  110
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Paweł Wolak, Katarzyna Dworak
  Scenariusz:
  Paweł Wolak, Katarzyna Dworak
  Obsada:
  Magda Biegańska, Katarzyna Dworak, Joanna Gonschorek
  Data premiery:
  2013-12-15
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]