Wybierz region

Wybierz miasto

  Dzieciak rządzi 3D (dubbing)

  Kino Pionier
  Żary, ul. Podchorążych/30, +48 68 374 01 03

  16:00 Piątek, 21 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, ktory może zmienić rownowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich rożnicach, ocalić rodzicow, przywrocić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, ktorej nic nie jest w stanie pokonać.

  Czas trwania:
  97
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Tom McGrath
  Scenariusz:
  Michael McCullers
  Obsada:
  Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow, Tobey Maguire, Miles Christopher Bakshi, James McGrath, Conrad Vernon
  Muzyka:
  Hans Zimmer, Steve Mazzaro
  Data premiery:
  2017-04-21
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]