Wybierz region

Wybierz miasto

  EKSKLUZYWNY BANKIET SYLWESTROWY 2014

  Emporium Music Club Żary
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  20:00 Środa, 31 grudnia

  • 150zł

  Tegoroczny Sylwester w klubie Emporium przybierze formę imprezy zamkniętej, tak aby stworzyć kameralne przyjęcie dla ograniczonej liczby osob. Ekskluzywny bankiet to doskonała alternatywa dla przyjacioł, ktorzy lubią się bawić w swoim gronie. Cena biletu za osobę to 150 zł, w niej goście zapewnione mają miejsca siedzące przy stołach oraz w lożach, szwedzki stoł z daniami na ciepło, zakąskami na zimno oraz atrakcją wieczoru - pieczonym prosiakiem. Klientom umożliwia się wniesienie własnego alkoholu. Otwarty będzie rownież bar. O oprawę muzyczną zadba DJ Anioł, ktory tego wieczoru będzie grał muzykę przekrojową dla osob w każdym wieku. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest ukończenie 21 lat oraz stroj wieczorowy.

  Menu: - DANIA CIEPŁE: ZUPA GULASZOWA, GOŁĄBKI WŁOSKIE, BIAŁA KIEŁBASA PO STAROPOLSKU, PAŁKI Z KURCZAKA W SOSIE MIODOWO-MUSZTARDOWYM, BARSZCZ CZERWONY Z KROKIETAMI I PASZTECIKAMI, BIGOS, PIECZONE PROSIĘ.

  DANIA ZIMNE: TARTINKI, SAŁATKA JARZYNOWA, SAŁATKA CAPRESE, PLATERY MIĘS-KARCZEK PO STAROPOLSKU, PASZTET Z ŻURAWINĄ, PASZTET Z SUSZONYMI POMIDORAMI I OLIWKAMI, SCHAB ZE ŚLIWKĄ, SZYNKA ZE SZPARAGAMI, PIKLE MARYNOWANE, ŚLEDZIOWE WARIACJE W TRZECH SMAKACH, ROLADKI Z WĘDZONEGO ŁOSOSIA.

  CIASTA, KAWA, HERBATA, LAMPKA SZAMPANA NA PRZYWITANIE NOWEGO ROKU, 1 L SOKU/NAPOJU NA OSOBĘ. ALKOHOL WE WŁASNYM ZAKRESIE.

  Rozpoczęcie imprezy o godzinie 20:00. Zapisy i opłaty w Pizzeria Pub Havana (czynne od środy do niedzieli w godz. 15:00 - 23:00, tel. 68 470 66 66). Serdecznie zapraszamy! Havana w Sylwestra jest nieczynna.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]