Wybierz region

Wybierz miasto

  Enklawa

  Kino Pionier
  Żary, ul. Podchorążych/30, +48 68 374 01 03

  19:00 Wtorek, 1 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Dziesięć lat od zakończenia wojny w Kosowie. Dziesięcioletni Nenad mieszka na farmie w małej serbskiej enklawie z ojcem i chorym dziadkiem. Poza nimi w okolicy jest tylko dwoje Serbow: pop i trzydziestoletnia nauczycielka. Każdego dnia chłopak dociera do szkoły klaustrofobicznym pojazdem wojskowym. Jest w niej jedynym uczniem, a tęskni za towarzystwem rowieśnikow. Wiele razy widzi ich z daleka: przez szczeliny w opancerzeniu samochodu obserwuje dwoch chłopcow. Dzięki niezwykłej determinacji chłopcu udaje się odnaleźć przyjaciela pośrod społeczności muzułmańskiej. Film pokazuje obraz Kosowa, głęboko podzielonego wewnętrznie i wyniszczonego wojną. „Enklawa” to antywojenny obraz o wybaczaniu i miłości.

  Czas trwania:
  92
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Goran Radovanović
  Scenariusz:
  Goran Radovanović
  Obsada:
  Filip Subaric, Denis Muric, Nebojša Glogovac, Anica Dobra, Goran Radaković, Qun Lajçi, Meto Jovanovski, Miodrag Krivokapić
  Data premiery:
  2017-07-07
  Kraj produkcji:
  Serbia, Niemcy
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]