Wybierz region

Wybierz miasto

  Fabula Rasa

  Żarski Dom Kultury Filia Kunice
  Żary, ul. Grunwaldzka/3

  18:00 Niedziela, 31 maja

  • Wstęp wolny

  Fabula Rasa

  Zespoł Fabula Rasa rozpoczął działalność wiosną 2012 roku. Frontmanem zespołu jest Rafał Żurawiński, znany lepiej z zespołu Mate. Na gitarze elektrycznej Przemysław Kińczyk, gitarzysta awangardowego Betatest oraz nieobliczalnego Mamy Prąd. Na gitarze basowej Krzysztof Fiałka, blisko związany z Mamy Prąd oraz A.S.O. Na perkusji Adrian Maćkowiak, niezawodny człowiek-instytucja w zespole Mamy Prąd.

  Osią pomysłu na zespoł jest poszukiwanie alternatywnej interpretacji tekstow Edwarda Stachury. Przy pomocy autorskich, często mrocznych czy agresywnych kompozycji, Fabula Rasa stara się reinterpretować znane już dzieła eksperymentując z ich ładunkiem emocjonalnym. Ortodoksyjni fani Stachury, przyzwyczajeni do tradycyjnych form interpretacji jego utworow, mogą mieć chwilowe problemy z aklimatyzacją.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, jak wygląda praca kelnera w czasie pandemii? Sprawdź [QUIZ]