Wybierz region

Wybierz miasto

  Gen i ATME w OKSiR Łęknica

  Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
  Łęknica, ul. Wojska Polskiego/2, +48 68 375 34 75

  21:00 Piątek, 3 lutego

  • Wstęp wolny

  Wjazd za darmo !
  Pod skrzydłami Łęknickiego Domu Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert. GEN zagra na jednej scenie z wrocławskim ATME.

  Zespoły:
  ATME to polski zespoł rockowy założony we Wrocławiu w 2013.
  Ich unikalny styl opiera się na improwizacjach i rożnym podejściu do muzyki i sztuki.
  Zespoł przy tworzeniu kładzie nacisk na połączenie dźwiękow, tekstu, rytmu i innych form ekspresji w jedną całość.
  Od 2013 zespoł miał okazję wystąpić, na wielu koncertach i wydarzeniach w Polsce, stopniowo rozwijając i ubogacając swoj styl. W październiku 2015 ATME wydało swoj mini album nazwany "Forgiving myself" składający się z trzech utworow. Niedawno, zespoł ukończył proces pisania ich debiutanckiego long playa i już w październiku 2016 weszli do studia. ATME pozostaje zespołem niezależnym i obecnie nie wspołpracuje z żadnym wydawnictwem.

  Gen o sobie:
  Jesteśmy żarską kapelą, ktorą tworzą: Bartek Tofil wokal, Artur Adamczewski- gitara, Mateusz Sitko - bas i Adam Ciebla - perkusja. W obecnym składzie istniejemy od początku 2014 r. Nasza muzyka jest naturalną odpowiedzią na to, co nas inspiruje, czymś, czego sami chcielibyśmy słuchać. Gatunkowo można ją zdefiniować w ramach new progressive/ prog metal. Z wyraźnym brakiem „parcia na szkło” komercyjnych trendow powstała rzecz transowa, pełna muzycznego światło cienia, zabawy metrum, rockowego uderzenia i emocji. Ważną rolę odgrywają rownież zaangażowane teksty, prześwietlające ludzką naturę, eksplorujące zakamarki wyobraźni… Można tu znaleźć odniesienia do takich artystow jak Tool, Teseract, Meshuggah, Porcupine tree i wielu, wielu innych. Dziś czujemy, że nadszedł właściwy czas, aby przedstawić owoce naszej pracy, a zagrane dotąd koncerty i reakcje publiczności dają mnostwo wiary w to, że warto podążać tą drogą, nie na skroty. GEN to jednak przede wszystkim czworka przyjacioł, ktorzy z zamiłowaniem tworzą ten dziwny, muzyczny rodzaj łamigłowki.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy wiesz, jak wygląda praca kelnera w czasie pandemii? Sprawdź [QUIZ]