Wybierz region

Wybierz miasto

  II Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada 2015

  Pływalnia Wodnik
  Żary, ul. Georga Philippa Telemanna/1, +48 68 374 36 88

  18:00 Od 28.02.2015 do 1.03.2015

  • 10zł

  Zapraszamy na II Ogolnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2015. To największa tego typu, amatorska impreza w Polsce. Maraton odbędzie się na ponad 30 krytych pływalniach w nocy z 28 lutego na 1 marca. Patronem imprezy jest nasza najlepsza pływaczka - Otylia Jędrzejczak. Od jej imienia nadano nazwę maratonowi.

  Otylia Jędrzejczak, ktora wspiera organizatorow maratonu twierdzi, iż był on strzałem w dziesiątkę, bo z jednej strony jest promocją pływania i sportu, a z drugiej jest zaproszeniem rodzin do wspolnego spędzenia czasu, ktorego niestety mamy coraz mniej dla siebie. Samo zaś pływanie jest nie tylko najtańszą dyscyplina sportu, bo do jej uprawiania wystarczy tylko kostium kąpielowy, ale ma ogromny wpływ na rozwoj naszego całego naszego organizmu, a poza tym wydobywa z nas pozytywne endorfiny powodując, że możemy być szczęśliwsi.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]