Wybierz region

Wybierz miasto

  Ireneusz Krosny: "Mowa ciała"

  Sala widowiskowa "Luna" Żarskiego Domu Kultury
  Żary, ul. Stefana Okrzei/35, +48 68 374 37 44

  19:00 Piątek, 14 października

  • 50zł

  MOWA CIAŁA to najnowsza i zdecydowanie najbardziej oryginalna premiera w dorobku Ireneusza Krosnego. Po raz pierwszy program składa się z dwoch zupełnie odmiennych części. Oprocz, jak zwykle gwarantowanej zabawy za sprawą zupełnie nowych scenek pantomimicznych, mamy rownież okazję poznać rożne tajniki mima - jak to się dzieje, że ktoś chodzi w miejscu, dlaczego widzimy przedmioty, ktorych tak naprawdę nie ma, itd. Poza tym możemy się sporo wiedzieć o tym, co mowią nasze własne ciała w codziennym życiu (a nawet jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).
  Jest jednym z trzech artystow z Polski, ktory otrzymał w swoim czasie prestiżową nagrodę krytyki w Chicago - The critic's Choice. To nagroda dla teatrow. bo Krosny, jest teatrem a na dodatek jego sztuka, jest zrozumiała dla każdej publiczności, bez względu na wiek, zainteresowania, język, a nawet kulturę i to bez tłumacza. Mim, ktory stworzył swoją własną oryginalną technikę pantomimy, w ktorej aktor nie gra w sposob symboliczny, ale bezpośredni, przez co staje się bliższy widzowi, ktoremu łatwiej podążać za treścią spektaklu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]