Wybierz region

Wybierz miasto

  Janusz Radek

  Szkoła Muzyczna I stponia w Żarach
  Żary, ul. Aleja Wojska Polskiego/2a, +48 68 363 44 13

  17:00 Sobota, 5 marca

  • 40zł

  Janusz Radek
  Janusz Dariusz Radek to polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Karierę rozpoczynał od śpiewania poetyckiego – komponował piosenki do tekstow Bolesława Leśmiana, Leopolda Staffa i E.E Cummingsa.
  W latach 1994-95 wspołtworzył krakowski kabaret Zielone Szkiełko. W latach 90. śpiewał w zespołach – punkrockowym Gownoprawda i rockowych: Moonwalker, Obcy, Jutro oraz Zanderhaus. Nagrał piosenki (w tym tytułową) do polskiej wersji pierwszej serii anime Pokemon i piosenkę do dobranocki O rety! Psoty Dudusia Wesołka. Zagrał rolę Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w fabularyzowanym dokumencie Do potomnego w reż. Antoniego Krauzego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]