Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Ciach "Historie śmiechem pisane"

  Pub Max Sports & Music Club
  Żary, ul. Stefana Okrzei/5A, +48 68 470 71 60

  20:00 Sobota, 12 grudnia

  • 30zł

  Ciach to jeden z filarow Zielonogorskiego Zagłębia Kabaretowego. Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Młodość, objawia się w stałej tworczej aktywności, ktora mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajow i przywar Polakow. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!

  Inspiracji do kolejnych programow dostarcza wnikliwa obserwacja rzeczywistości, a czasami nawet korespondencja od widzow tak, jak było to w przypadku programu „LISTY OD WIDZOW”. Jego fragmenty zaprezentował min. na antenie TVP 2, w Kabaretowym Klubie Dwojki, ktorego gościem specjalnym był kultowy satyryk i komediopisarz Stanisław Tym, z ktorym Kabaret Ciach ściśle wspołpracuje, występując na wspolnych koncertach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]