Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w Płot"

  Pub Max Sports & Music Club
  Żary, ul. Stefana Okrzei/5A, +48 68 470 71 60

  19:00 Sobota, 16 maja

  • 70zł

  Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - znakomity duet. Osobno radzą sobie dość niesamowicie, co dopiero kiedy połączą siły? Będzie się działo. Każdy miłośnik dobrego humoru powinien to zobaczyć, bo warto.

  "Na scenie będzie nas ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety - czyli trochę bioder oraz sześciu przerożnych typow wspołczesnego mężczyzny - czyli mrowie."

  Kabaret Hrabi to esencja wzięta z kilku największych polskich kabaretow "młodego pokolenia". Od razu zwrocili na siebie uwagę programem „Demo”, ktory był prezentacją ich możliwości. Publiczność konała ze śmiechu. Poźniej było już tylko gorzej – na każdym kolejnym spektaklu odnotowywano coraz więcej przypadkow zasłabnięcia ze śmiechu. Oprocz tego że bawią, potrafią także skłonić do refleksji i wykrzesać z widza emocje jakich na pewno się nie spodziewa. Kabaret Hrabi to także bardzo starannie przygotowane teksty, i popis doskonałej gry aktorskiej. Obecnie kabaret występuje z programami "Kobieta, mężczyzna", "Savoir vivre" oraz "Pienia i jęki".

  Kabaret Jurki jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o rożnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej: "Wieczorne rozmowy" Mirka i Lucyny, żona podjadająca kiełbasę w nocy, w skeczu "Odchudzanie", parodia programu "Pytanie na śniadanie", czy też monologi Wojtka, Saszy, czy Marylki, ktore mogą być Państwu znane z TVP2, Radiowej Trojki lub TV Polsat, HBO Na stojaka. Jurki pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny. Jurki tworzą rownież piosenkę kabaretową , ktorą wykonują przy akompaniamencie żywego pianisty.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]