Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Łowcy.B

  Pub Max Sports & Music Club
  Żary, ul. Stefana Okrzei/5A, +48 68 470 71 60

  20:00 Sobota, 23 stycznia

  • 40zł

  Łowcy. B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat.

  Swoją działalność rozpoczął z przytupem, wygrywając w ciągu pierwszych dwoch lat niemal wszystkie, liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand

  Prix Przewałki. Oprocz tego Łowcy. B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Gorze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

  Spektakl Łowcow to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, ktorego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.

  Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Gora, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2015 roku nosi tytuł „Także tego...” i łączy wszystkie zalety poprzednich programow.

  Kto raz był, na spektaklu Łowcow wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopakow lepszym treningiem niż Chodakowska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]