Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Łowcy.B

  Pub Max Sports & Music Club
  Żary, ul. Stefana Okrzei/5A, +48 68 470 71 60

  20:00 Sobota, 25 listopada

  • od 30zł

  Bilety: 30 zł
  "Czterech Jeźdźcow Apoplaplipsy" kolejny, najnowszy program kabaretu Łowcy.B
  Dlaczego kolejny? Bo wcześniej mieliśmy inne, wcześniejsze. Od 2015r, kiedy to kabaret postanowił działać we czworkę to już nasz trzeci program.
  Dlaczego najnowszy? Bo wszystkie pozostałe są starsze.
  Spektakl Łowcow to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje.
  Staramy się, żeby nasze skecze, procz solidnej dawki śmiechu, były o czymś. Niektore zjawiska wyśmiewamy, niektore podkreślamy a niektore nas po prostu bawią. Marzy nam się, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspolnej przejażdżki. Opowieścią o ludzkich zachowaniach, o decyzjach ktore podejmujemy w sytuacjach ekstremalnych, o skutkach tych decyzji.
  Cała opowieść, jak na Łowcow przystało, mocno abstrakcyjna więc przygotujcie się, na przejażdżkę bez trzymanki (lub nawet bez kierownicy!)
  Jesteśmy dumni z tego programu, uważamy, że wykorzystaliśmy w nim cały nasz potencjał, ktory mamy w sobie. Uważamy się za świadomych, dojrzałych wariatow i nie zawahamy się wszystkich naszych atutow użyć na Was! J
  Zobacz czym zastąpiliśmy sweterki, jakie zespoły muzyczne nas inspirują, czy udało nam się wyjść z escape roomu, jakie mamy pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie krol chodzi piechotą.
  Zapraszamy na nasz spektakl „4 Jeźdźcow Apoplaplipsy”!
  Dlaczego zapraszamy? Bo jesteśmy dobrze wychowani.
  Dlaczego apoklaplipsy? Bo uwielbiamy czytać ze zrozumieniem

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]