Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Nowaki - 10-lecie kabaretu Nowaki

  Sala widowiskowa "Luna" Żarskiego Domu Kultury
  Żary, ul. Stefana Okrzei/35, +48 68 374 37 44

  20:30 Piątek, 3 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Bilety na Kabaret Nowaki 10-lecie - Śmiechokalipsa już dostępne!
  Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanow dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, ktore pozwala na określenie Nowakow mianem ekspertow w dziedzinie śmiechu i żartu. Świętując swoj jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w ktorą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirogiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, ktore zaskoczą nawet tych, ktorzy myślą, że znają Nowakow na
  wylot.
  Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w ktorej Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podroży u boku mistrzow żartu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]