Wybierz region

Wybierz miasto

  KLINIKA STANIKA W ŻARACH

  Salon Elan
  Żary, ul. Podchorążych/12, 68 47 9 4 2 92

  10:00 - 14:00 Sobota, 19 września

  • Wstęp wolny

  Klinika Stanika to bezpłatna akcja, ktorej celem jest wyleczenie jak największej ilości Polek z symptomow źle dobranego rozmiaru biustonosza poprzez diagnozę i wypisanie recepty bra fittingowej przez brafitterkę, w projekcie zwaną Stanikową Panią Doktor. Stanikowa Pani Doktor została także wyposażona w wiedzę z zakresu samobadania piersi, ktorą chętnie przekaże swoim „pacjentkom”, by mogły - jako nowoczesne kobiety - być pewne swojego zdrowia.

  Klinika Stanika działa aktywnie od sierpnia 2010 roku i od tego czasu gościła aż w 35 miastach w Polsce wywołując mnostwo wzruszeń, niespodzianek, okrzykow zdziwienia i uśmiechow. Stanikowa Pani Doktor ponownie rusza w Polskę, by jak najwięcej kobiet mogło odzyskać wiarę w siebie, cieszyć się zdrowiem i pięknem swojego biustu oraz spektakularnym efektem po przejściu „bezinwazyjnej operacji bra fitingowej”.

  Gdzie i kiedy?
  W sobotę, 19.09.2015 r. Klinika Stanika zagości w salonie ELAN w Żarach przy ulicy Podchorążych 12. Podczas akcji będzie można zdiagnozować swoj właściwy rozmiar biustonosza, a Stanikowa Pani Doktor dopasuje klientkom odpowiedni model i kroj oraz pomoże w zakupie.
  Zapraszamy serdecznie w godzinach 10:00 – 14:00.
  Już dziś zarezerwuj sobie ten dzień, by doświadczyć niezwykłej stanikowej metamorfozy.

  Tylko w tym dniu rabat 30% na drugi biustonosz z oferty marek Panache oraz dodatkowo dla każdej klientki przewidziany jest kobiecy upominek, a dla pierwszych pięciu klientek ufundowaliśmy SPECJALNY PREZENT!

  Serdecznie zapraszamy!

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]