Wybierz region

Wybierz miasto

  Klinika Stanika w Żarach

  Kino Pionier
  Żary, ul. Podchorążych/30, +48 68 374 01 03

  10:00 Sobota, 19 września

  • Wstęp wolny

  W sobotę, 19.09.2015 r. Klinika Stanika zagości w salonie Elan w Żarach przy ulicy Podchorążych 12. Podczas akcji będzie można zdiagnozować swoj właściwy rozmiar biustonosza, a Stanikowa Pani Doktor dopasuje klientkom odpowiedni model i kroj oraz pomoże w zakupie.
  Zapraszamy serdecznie w godzinach 10:00 – 14:00.
  Co będziemy robić?
  Będziemy bezpłatnie dobierać właściwy rozmiar biustonosza każdej Pani. Bez względu na to, czy będzie to mały biust czy duży, czy będzie to obwod 60 cm, czy 90 cm nasza Stanikowa Pani Doktor wybierze model i konstrukcje specjalnie dla każdej Pani.
  Dla pięciu pierwszych osob, ktore dokonają tego dnia zakupu produktow z oferty marki Panache przygotowaliśmy specjalne prezenty! Będą to m.in. zestawy od Depilove, książki, płyty, prezenty od Panache. Dodatkowo przy zakupie dwoch biustonoszy z oferty marek Panache, rabat -30% na drugi biustonosz!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]