Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Andrzeja Piasecznego z zespołem

  Szkoła Muzyczna I stponia w Żarach
  Żary, ul. Aleja Wojska Polskiego/2a, +48 68 363 44 13

  20:00 Piątek, 16 marca

  • 135zł

  Andrzej Piaseczny:
  Z wykształcenia dyplomowany nauczyciel wychowania muzycznego, studia ukończył w Kielcach w Wyższej Szkole Pedagogicznej. Dziś Andrzej Piaseczny należy do czołowki polskich wokalistow i autorow tekstow specjalizujących się w szeroko pojętej muzyce pop. Charyzmatyczny artysta obdarzony nieprzeciętnym, ciepłym głosem w ciągu kilku lat stał się czołową postacią krajowej sceny muzycznej.
  Debiutował w 1992 roku jako wokalista kieleckiej grupy MAFIA. W 1995 r Andrzej został zaproszony do udziału w nagraniu płyty Roberta Chojnackiego „Sax & Sex”. Album okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym i do dziś uważany jest za najpopularniejszy polski album lat 90. Andrzej potwierdził na nim ogromną klasę wykonawczą, był ponadto autorem wszystkich tekstow, a album przyniosł mu wielką popularność udokumentowaną „Złotą”, a potem „Multiplatynową Płytą”. Po spektakularnych sukcesach Andrzej stał się niekwestionowanym idolem młodzieży w całym kraju. Jego koncerty gromadziły tysiące fanow. W 1997r Andrzej odchodzi z zespołu MAFIA i rozpoczyna karierę solową. 12 stycznia 1998 roku ukazała się pierwsza solowa płyta wokalisty. Niespełna po dwoch miesiącach od premiery uzyskała miano „Platynowej Płyty”. Solowy album „PIASEK” odniosł piorunujący sukces...

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]