Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Bartka Wrony

  Pizzeria Pub Havana
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 Piątek, 9 lutego

  • 20zł

  Bartek Wrona w 1997 rozpoczął swoją karierę w zespole Just 5. Pierwsza płyta bandu "Kolorowe sny" osiągnęła sukces rynkowy, a pochodzące z niej utwory trafiły na polskie listy przebojow. Na fali popularności Just 5 z Bartkiem Wroną nagrał kolejne dwa albumy: "Zaczarowany Świat" w 1998 r. i "Cień wielkich miast" w 1999 r.
  W 2001 zaczął solową karierę oraz wystąpił w reality show "Bar".
  Kolejnym wydanym krążkiem była płyta pt. "Jedna na milion" w 2005 roku. Promujący ją singel pod tym samym tytułem odniosł popularność, zajmując wysokie miejsca na listach przebojow. Następnym singlem był utwor "Maria". Piosenka ta zyskała uznanie słuchaczy jako "przeboj lata 2005" oraz w stacjach radiowych m.in. Radiu Eska. Zwyciężyła rownież w plebiscycie czytelnikow magazynu "Program TV" na przeboj roku. Sukcesem okazał się występ Bartka Wrony na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2005 r. i wysokie drugie miejsce z piosenką "Maria".
  Pod koniec roku 2007 nagrał piosenkę zatytułowaną "Barwy szczęścia", ktora w roku 2008 dała Bartkowi szanse na wygraną w festiwalu w Opolu.
  Bartek obecnie nagrywa i koncertuje w Polsce i za granicą.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]