Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Lanberry

  Emporium Music Club Żary
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 Sobota, 27 stycznia

  • 20zł

  Kochani, przed nami długo wyczekiwany koncert Lanberry! Wokalistka, autorka tekstow, kompozytorka to niewątpliwie powiew nowej energii na polskim rynku muzycznym. Oryginalny głos, świetna produkcja oraz taneczna kompozycja utrzymana w klimatach tropical house’u jej utworow to atuty artystki. W wakacje 2016 r Lanberry zaproponowała utwor - "Piątek". Taneczna kompozycja do pierwszych miejsc radiowych list przebojow i była drugim najczęściej granym polskim utworem w stacjach radiowych. Popularność utworu przełożyła się na prestiżowe wyrożnienie – Platynowej Płyty. Nagranie „Ostatni most” uplasowało się na 2. pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach.
  Pod koniec listopada Lanberry wydała singiel „Gotowi na wszystko”, nagrany wspolnie z zespołem Feel na potrzeby filmu "Gotowi na wszystko.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]