Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Lazy Chill Afternoon

  Pub Max Sports & Music Club
  Żary, ul. Stefana Okrzei/5A, +48 68 470 71 60

  20:00 Piątek, 22 maja

  • 10zł

  Lazy Chill Afternoon to akustyczny duet wokalistki Joanny Nowaczyk i gitarzysty Marcina Łukasiewicza. Ich muzyczne drogi skrzyżowały się podczas studiow muzycznych na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogorskiego. Podczas koncertow przeniosą publiczność w świat emocjonalnej muzyki soul i bujającego, dobrego popu poprzez ciepły wokal Asi i jazzującą gitarę Marcina.

  W repertuarze znajdują się głownie utwory powszechnie uznanych sław soulu, rhythm&bluesa i popu, takich jak Stevie Wonder, Michael Jackson czy Bill Withers.

  Członkowie zespołu to osoby, ktore tworzą wiele składow (Just Another Jazz Quartet, ReGENERATION, Morte Plays, Blue Dreaming Cat). Mają za sobą liczne koncerty, jak i rownież warsztaty z doświadczonymi muzykami, zarowno z Polski, jak i ze świata.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]