Wybierz region

Wybierz miasto

  Lion. Droga do domu

  Kino Pionier
  Żary, ul. Podchorążych/30, +48 68 374 01 03

  19:00 Wtorek, 21 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Daleko od domu to poruszający, pełen emocji i niezwykłej energii film producentow nagrodzonego Oscarem „Jak zostać krolem”. W obsadzie znaleźli się fenomenalny Dev Patel („Slumdog. Milioner z ulicy”), Rooney Mara („Dziewczyna z tatuażem”) oraz Nicole Kidman („Zanim zasnę”). Film został zainspirowany prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości.

  Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrow od domu. Napotkanym ludziom nie jest w stanie powiedzieć o sobie wiele. Nie zna nazwiska ani adresu rodziny. Zdany wyłącznie na siebie, musi stawić czoła zagrożeniom czekającym na ulicach wielomilionowego miasta. W najmniej oczekiwanym momencie jego los odmienia para Australijczykow. 25 lat poźniej, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny.

  Czas trwania:
  129
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Garth Davis
  Scenariusz:
  Luke Davies
  Obsada:
  Dev Patel, Rooney Mara, David Wenham, Nicole Kidman, Nawazuddin Siddiqui, Tannishtha Chatterjee, Pallavi Sharda, Menik Gooneratne
  Muzyka:
  Dustin O'Halloran
  Data premiery:
  2016-12-02
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]