Wybierz region

Wybierz miasto

  Lipinki Łużyckie - I Bieg Przełajowy WOŚP w Lipinkach Łużyckich

  Zespół Szkolno - Przedszkolny
  Lipinki Łużyckie, ul. Szkolna/7, +48 68 375 20 85

  13:30 - 14:30 Niedziela, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Sztab WOŚP Lipinki Łużyckie zaprasza 15.01.2017 r. na I Bieg Przełajowy WOŚP w Lipinkach Łużyckich "Biegniemy dla dzieci i seniorow" - start o godz. 13.30 spod szkoły.
  Trasę biegu (dystans ok. 2 km) można pokonać dowolną formą ruchu (sprint, marszobieg, spacer, Nordic Walking) i mogą w nim wziąć udział całe rodziny, bo liczy się chęć pomocy i dobra zabawa. Każdy uczestnik biegu otrzyma ciepły posiłek i niespodziankę.
  Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane do 11.01.2017 r. osobiście lub telefonicznie w sekretariacie szkoły lub na adres e-mail: gimlip@wp.pl. Proszę o podanie imienia i nazwiska uczestnika biegu, roku urodzenia i miejsca zamieszkania. Wyjątkowo zgłoszenia można dokonać w dniu biegu w sali gimnastycznej najpoźniej godzinę przed biegiem.
  Opłata startowa za udział w biegu wynosi minimum 5 zł dla dzieci do 16 roku życia oraz minimum 10 zł dla pozostałych uczetnikow. Będzie można ją uiścić w dniu biegu wrzucając pieniądze do puszki kwestarskiej WOŚP. Dochod z biegu będzie w całości przeznaczony na cel 25. Finału WOŚP - zbiorka pieniędzy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogolnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]