Wybierz region

Wybierz miasto

  Lubuska Trasa Morte Plays

  Cegła Pub
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11G, +48 66 437 40 80

  20:30 Piątek, 27 kwietnia

  • 15zł

  Lubuska Trasa Morte Plays to oddolna inicjatywa zielonogorskiego kwartetu. Zespoł zagrał do tej pory kilkadziesiąt koncertow w takich miejscach, jak Gdańsk, Lublin czy Lipsk, jednak nie miał zbyt wielu okazji do występowania w wojewodztwie lubuskim. Nasz pomysł jest, prosty chcemy, zaprezentować się Lubuszanom, szczegolnie w miejscach, do ktorych rzadziej docierają jazzowe składy. Robimy to z własnej inicjatywy, bez żadnego dofinansowania czy wsparcia urzędow. Żeby to się udało potrzebna, jest nam pomoc zarowno ze strony klubow i domow kultury, ktore nie zawsze są chętne na takie ryzyko, ze strony mediow, bez ktorych nikt nie będzie wiedział o koncercie, a przede wszystkim ze strony słuchaczy, dla ktorych chcemy wystąpić.
  W założeniu Lubuska Trasa Morte Plays będzie liczyła od kilkunastu do kilkudziesięciu koncertow w lubuskich miastach. To spore przedsięwzięcie, ktore potrwa, rozpocznie się wiosną. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że osoby, ktore nie słuchają na co dzień jazzu lub nie miały jeszcze styczności z tym gatunkiem muzycznym, wychodzą z naszych występow zadowolone i zaciekawione gramy bardziej energetyczną odmianę, szeroko korzystając w naszych utworach z rocka czy funku. Zapraszamy na koncert!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]