Wybierz region

Wybierz miasto

  Michał Szpak

  Rynek w Żarach
  Żary, ul. Kaczy Rynek/

  21:00 Wtorek, 1 maja

  • Wstęp wolny

  Michał Szpak:
  Polski wokalista, finalista I polskiej edycji programu X Factor. Swoją przygodę ze śpiewem zaczął dzięki starszej siostrze Marlenie w 1999 roku, wieku 9 lat. Nigdy nie pobierał profesjonalnych lekcji śpiewu, a wszelkie doświadczenia zdobywał jako samouk. W liceum dołączył do rockowego zespołu Whiplash, z ktorym grywał na miejscowych imprezach.
  Obecnie, część z muzykow stanowi skład ekipy, z ktorą Michał wykonuje aranżacje coverow z programu X Factor oraz swoj indywidualny materiał. W grudniu światło dzienne ujrzała debiutancka płyta EP-ka pt. "XI", na ktorej znajduje się pięć utworow. Z kolei w 2012 roku planowane jest wydanie długogrającego albumu.
  Pomimo krotkiego stażu na rynku muzycznym, Michał miał okazję pojawić się na jednej scenie wraz z takimi światowymi sławami jak Skunk Anansie, Moby, My Chemical Romance, Plan B, Jamiroquai czy The Streets, podczas występu na Orange Warsaw Festival. Supportował rownież pierwszy w Polsce koncert Suzanne Vega.
  Miał okazję sprawdzić swoje umiejętności taneczne uczestnicząc w XIII edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie cieszył się ogromną popularnością wśrod widzow, dzięki czemu udało mu się dotrwać do 10 odcinka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Asia (gość)

  Koncert Michała jak zwykle rewelacyjny energia, zabawa i niesamowity kontakt artysty z publicznością. Pan prowadzący zapomniał wspomnieć o licznej grupie osób przyjezdnych, poza tym był zakaz wykonywania zdjęć aparatem fotograficznych dla mnie nie zrozumiały skoro można było używać telefonów to chociaż miejscowi fotografowie mogli popisać się wykonaniem pamiątkowych zdjęć z tego wydarzenia.

  Marta P.K. (gość)

  Było super, dziękujemy. Ale następnym razem proszę nie zapominać o przyjezdnych, którzy licznie przybyli z nawet najdalszych zakątków Polski. Im też należało podziękować za obecność.

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]