Wybierz region

Wybierz miasto

  Milczenie

  Kino Pionier
  Żary, ul. Podchorążych/30, +48 68 374 01 03

  19:00 Wtorek, 28 marca

  • Brak informacji o cenie

  Inspirowany autentycznymi wydarzeniami i zrealizowany z niezwykłym rozmachem najnowszy film tworcy „Wilka z Wall Street”, „Infiltracji” i „Chłopcow z ferajny”. Przez trzydzieści lat wybitny reżyser Martin Scorsese przygotowywał adaptację od dawna go fascynującej, słynnej powieści Shusaku Endō. Trzydzieści lat po „Misji” powstało kolejne filmowe arcydzieło ukazujące ludzi żyjących w czasach wielkich napięć i konfliktow religijnych. W rolach głownych Andrew Garfield („Przełęcz ocalonych”), Adam Driver („Paterson”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”) oraz Liam Neeson („Uprowadzona”).

  XVII wiek. Dwoch młodych jezuitow pokonuje tysiące kilometrow, aby potajemnie przedostać się do Japonii, gdzie toczy się bezwzględna walka z chrześcijaństwem. Misjonarze poszukują swojego nauczyciela – słynącego z odwagi kapłana, o ktorym krążą plotki, że wyrzekł się wiary katolickiej i został buddyjskim mnichem. To, czego doświadczą, wystawi ich umiejętności przetrwania, a także wszystko, w co wierzą, na najcięższą probę.

  „Milczenie” to najmocniejszy, a jednocześnie najbardziej osobisty film w karierze Martina Scorsese. Amerykański tworca poszukuje odpowiedzi dotyczących istoty i sensu religii, a także wierności swoim przekonaniom w świecie, w ktorym płaci się za nią najwyższą cenę.

  Czas trwania:
  161
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Martin Scorsese
  Scenariusz:
  Martin Scorsese, Jay Cocks
  Obsada:
  Andrew Garfield, Adam Driver, Liam Neeson, Tadanobu Asano, Shinya Tsukamoto, Issei Ogata
  Muzyka:
  Kathryn Kluge, Kim Allen Kluge
  Data premiery:
  2017-02-17
  Kraj produkcji:
  USA, Tajwan, Meksyk
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]