Wybierz region

Wybierz miasto

  NEVERending Carnival. Gość Specjalny: Rafał Maślak

  Emporium Music Club Żary
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 - 23:00 Sobota, 25 lutego

  • Brak informacji o cenie

  A może by tak do klubu z misterem Polski?
  Ostatnia sobota kończąca karnawałowe szaleństwo upłynie w towarzystwie Rafała Maślaka - modela, blogera, zwycięzcy konkursu Mister Polski 2014, ktory w walce o kobiece serca nie ma sobie rownych. Rafał Maślak wraz z całą załogą Emporium stawia sobie jeden cel - udowodnić, że potrafi skutecznie rozkręcić każdą imprezę. To będą zdecydowanie najgorętsze ostatki w regionie!
  EMPORIUM - GWARANCJA UDANEJ IMPREZY
  ________________________________________
  Rafał Maślak urodził się 3 lutego 1989 roku w Międzyrzeczu. W swoim rodzinnym mieście ukończył technikum ekonomicznie. Przez pewien czas służył w ochotniczej straży pożarnej.
  W 2014 roku Rafał Maślak został laureatem konkursu Mister Polski. Oprocz tego model ma na swoim koncie tytuł Mister International Internautow 2014 oraz 3 vice-mistera International 2014.
  Obecnie chodzi po wybiegach, pozuje do zdjęć i prowadzi bloga, na ktorym porusza tematy z zakresu sportu, mody i lifestyle'u. Celebryta wziął rownież udział w drugiej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie wraz z Agnieszką Kaczorowską zajął 6. miejsce. Wystąpił on rownież w show „Agent - Gwiazdy”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]