Wybierz region

Wybierz miasto

  PolandJa

  Kino Pionier
  Żary, ul. Podchorążych/30, +48 68 374 01 03

  16:00 Czwartek, 2 marca

  • Brak informacji o cenie

  Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. „PolandJa” to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, ktora nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas ktorych bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco.

  W sposob absolutnie brawurowy zagrali m.in.: Jerzy Radziwiłowicz, Iza Kuna, Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska, Ewa Błaszczyk, Borys Szyc, Grzegorz Małecki, Kuba Gierszał, Paweł Domagała, Janusz Chabior, Szymon Bobrowski, Marek Bukowski i Jacek Beler. Genialną muzykę do filmu skomponował Andrzej Smolik.

  „Życie jest pełne naszych małych dramacikow, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś rownowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie” – mowi reżyser filmu Cyprian T. Olencki.

  „Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterow filmu poznajemy w godzinie proby – w sytuacjach dla nich trudnych, ktore jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne. Jeżeli miałem jakieś aspiracje, to chciałem zrobić wspołczesną mądrą komedię” – dodaje.

  Czas trwania:
  108
  Gatunek:
  dramat
  Reżyseria:
  Cyprian T. Olencki
  Scenariusz:
  Cyprian T. Olencki
  Obsada:
  Izabela Kuna, Roma Gąsiorowska, Jakub Gierszał, Grzegorz Małecki, Paweł Domagała, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Janusz Chabior
  Muzyka:
  Andrzej Smolik
  Data premiery:
  2017-02-17
  Kraj produkcji:
  Polska
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]