Wybierz region

Wybierz miasto

  Sound of Emporium with Waveshock

  Emporium Music Club Żary
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 Sobota, 17 września

  • 10zł

  17 września zapraszamy na kolejną wyjątkową imprezę z wyjątkowym gościem - WAVESHOCK'iem!

  WAVESHOCK to jeden z najbardziej rozpoznawalnych djow i producentow w Polsce z wieloletnim doświadczeniem w pracy za konsoletą. Właściciel labelu S.O.E.E. Records. Zakochany w wielu odmianach muzyki elektronicznej: od potężnych bigroomowych dropow poprzez chwytające za serce progresywne melodie, a kończąc na przyjemnych i kołyszących dźwiękach deep house.. Jego remiksy były grane w najdalszych zakątkach świata, a o ich popularności świadczy wielomilionowa oglądalność m.in. w serwisie Youtube.

  Pierwszy sukces wydawniczy to oficjalna kompilacja Sensation: Wicked Wonderland wydana w 2010 roku, gdzie remiks jego autorstwa pojawił się obok produkcji takich artystow, jak: Fedde Le Grand, Calvin Harris, Laidback Luke czy Tiesto. W 2014 roku podpisał kontrakt z topową niemiecką wytwornią Tiger Records, a jego utwor Miami Bells (Feelin’) stworzony wspolnie z Adamem De Great znalazł się na wysokim miejscu w Beatport TOP 100 House. Niecałe dwa miesiące poźniej ich kolejny wspolny singiel „Here We Go!” był promowany przez najpopularniejsze niemieckie radio Sunshine Live oraz trafił na listę przebojow Buzz we Francji, gdzie utrzymywał się przez parę miesięcy. Jego utwory, remiksy i mashupy gościły w setach takich artystow, jak: Plastik Funk, DJ Falk, David Jones, Syke’n Sugarstarr, Matisse & Sadko, David Forbes, Bottai, Mr. X. i wielu innych, a on sam był częścią największych krajowych festiwali m.in. Sensation, Electrocity, Inspiration, Silesia in Love, Onyx Summer House, jak rownież kilkuset imprez w niemal każdym zakątku Polski.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]