Wybierz region

Wybierz miasto

  SoundHold + Gen w Pub Max

  Pub Max Sports & Music Club
  Żary, ul. Stefana Okrzei/5A, +48 68 470 71 60

  11:00 Piątek, 9 grudnia

  • 5zł

  Koncert zespołow: Soundhold (Wrocław) oraz Gen (Żary).

  Zapraszamy na rockowe wydarzenie z udziałem przyjaźniących się zespołow. Mieliśmy wspolnie okazję zagrać już we Wrocławiu, gdzie był ogień ! Teraz można spotkać nas w Żarach. Ci, ktorych nie było we Wrocku mają okazję nadrobić!

  Soundhold: zespoł złożony z 4 facetow z zachodu Polski. Muzyka to mieszanka hard rocka, grunge’u i metalu. Nigdy nie wiadomo co strzeli im do głowy podczas koncertu; jedno jest pewne – nudno nie będzie!


  Gen: Jesteśmy żarską kapelą. W obecnym składzie istniejemy od początku 2014 r.
  Nasza muzyka jest naturalną odpowiedzią na to, co nas inspiruje, czymś czego sami chcielibyśmy słuchać. Gatunkowo można ją zdefiniować w ramach new progressive/ prog metal.
  Z wyraźnym brakiem „parcia na szkło” komercyjnych trendow powstała rzecz transowa, pełna muzycznego światło - cienia, zabawy metrum, rockowego uderzenia i emocji. Ważną rolę odgrywają rownież zaangażowane teksty, prześwietlające ludzką naturę, eksplorujące zakamarki wyobraźni… Można tu znaleźć odniesienia do takich artystow jak Tool, Teseract, Meshuggah, Porcupine tree i wielu, wielu innych.
  Dziś czujemy, że nadszedł właściwy czas aby przedstawić owoce naszej pracy, a zagrane dotąd koncerty i reakcje publiczności dają mnostwo wiary w to, że warto podążać tą drogą, nie na skroty.
  GEN to jednak przede wszystkim czworka przyjacioł, ktorzy z zamiłowaniem tworzą ten dziwny, muzyczny rodzaj łamigłowki.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]