Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-up w Żarach Vol. 1

  Pub Max Sports & Music Club
  Żary, ul. Stefana Okrzei/5A, +48 68 470 71 60

  19:00 Sobota, 27 maja

  • 35zł

  Po kilku edycjach, cieszącej się ogromną popularnością sceną stand-upową w Żaganiu, otwieramy kolejną scenę, kilkanaście kilometrow dalej w Żarach. Impreza odbędzie się w niezwykle klimatycznym i popularnym w Żarach miejscu - Pub Max. Na pierwszy rzut odwiedzą was znakomici komicy z grupy stand-up Polska, a będą to Bartosz Zalewski i Michał Kutek. Imprezę poprowadzi Mateusz Socha.

  Bartosz Zalewski. Pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę „Wrocławski Stand-up”

  Michał Kutek z wykształcenia prawnik, od dwoch lat postępuje wbrew woli rodzicow, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzikow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]