Wybierz region

Wybierz miasto

  Tribute to Amy Winehouse

  Sala widowiskowa "Luna" Żarskiego Domu Kultury
  Żary, ul. Stefana Okrzei/35, +48 68 374 37 44

  18:00 Sobota, 31 października

  • 10zł

  Tribute to Amy Winehouse

  Projekt Tribute to Amy Winehouse, to przedsięwzięcie o charakterze artystycznym. Zespoł powstał w listopadzie 2013 roku w Zielonej Gorze z inicjatywy muzykow, a przede wszystkim przyjacioł z Zielonej Gory- Agaty Gołemberskiej, wokalistki, autorki tekstow, artystki o wyjątkowym kunszcie wokalnym oraz Rafała Jędrucha- saksofonisty, pełniącego rolę kierownika artystycznego w w/w projekcie.
  Tribute to Amy Winehouse to projekt poświęcony Artystce, ktora na stałe wpisała się w karty historii muzyki i nam, ludziom kochającym jej tworczość, zależy na tym, żeby ona i jej muzyka wciąż były żywe i w dalszym ciągu docierały do serc ludzi, ktorzy ją uwielbiali.
  Występując pod hasłem: Tribute to Amy Winehouse, mamy na celu oddanie hołdu wielkiej artystce i człowiekowi, ktorą była przedwcześnie zmarła Amy Winehouse.
  Na repertuar zespołu składają się kompozycje z rożnych okresow tworczości artystki. Znajdują się wśrod nich takie sztandarowe hity jak Rehab, Back to Black, Valerie i wiele innych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]