Wybierz region

Wybierz miasto

  Tribute to David Guetta by Novy

  Emporium Music Club Żary
  Żary, ul. Stanisława Moniuszki/11, +48 68 470 66 66

  21:00 Od 4.02.2017 do 5.02.2017

  • Brak informacji o cenie

  Kochani! Już w najbliższą sobotę zapraszamy na imprezę poświęconą jednej z najbardziej znanych i wyrazistych postaci światowego show-biznesu - TRIBUTE TO DAVID GUETTA.
  Tej nocy będziemy bawić się przy największych hitach z repertuary tego cenionego artysty. Zagramy oryginały, polecą remiksy, a także najlepsze i najbardziej wyszukane mashupy oraz bootlegi.
  O muzyczny zawrot głowy przyprawi Was gość specjalny - NOVY WILD DJ - jedyny i niepowtarzalny dj do złudzenia przypominający wyglądem Davida Guette. Można powiedzieć, jego lustrzane odbicie!
  To właśnie on sprawi, że poczujecie atmosferę najlepszych światowych klubow i festiwali. To będzie coś, czego jeszcze u nas nie było!
  Jakby tego było mało, przygotowaliśmy kilka dodatkowych atrakcji i niespodzianek związanych z Davidem Guetta, w tym min. najnowsze albumy artysty, ktore powędrują w Wasze ręce podczas imprezy.
  Daj się zaskoczyć, nie przegap jednego z najbardziej nietuzinkowych wydarzeń karnawału 2017!
  EMPORIUM - GWARANCJA UDANEJ IMPREZY

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]