Wybierz region

Wybierz miasto

  Wilk w owczej skórze

  Kino Pionier
  Żary, ul. Podchorążych/30, +48 68 374 01 03

  16:00 Czwartek, 8 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Jak to się stało, że wilk zmienił ciało? Komediowa animacja, ktora zaspokoi wilczy apetyt na przygodę każdego widza! Pełen zakręconej magii i rogatych zwrotow akcji film wyczarowany został przez tworcow kinowych przebojow „Krolowa Śniegu” i „Krolowa Śniegu 2” – serii ktora podbiła serca blisko 400 000 widzow w całej Polsce! „Wilk w owczej skorze” zdobył Grand Prix na międzynarodowym festiwalu filmow dziecięcych w Korei Południowej oraz otrzymał specjalne wyrożnienie dla „Najlepszej doskonałości” na Catalina Film Festival w Los Angeles.

  Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywroci się do gory nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skorze! Jeżeli chce wrocić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśrod stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjacioł.

  Nie oceniaj go po futrze!

  Czas trwania:
  97
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Andrey Galat, Maxim Volkov
  Scenariusz:
  Neil Landau, Maksim Sveshnikov
  Obsada:
  Tom Felton, Ruby Rose, China Anne McClain, Ross Marquand
  Data premiery:
  2016-11-18
  Kraj produkcji:
  Rosja
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]