Wybierz region

Wybierz miasto

  Yaga Kowalik

  Żarski Dom Kultury Filia Kunice
  Żary, ul. Grunwaldzka/3

  18:00 Piątek, 29 września

  Żarski Dom Kultury filia w Kunicach zaprasza na koncert Yagi Kowalik, ktora na nowo odkrywa utwory Piaf, Greco czy też Aznavour'a.

  Yaga Kowalik-absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, laureatka licznych festiwali piosenki. W latach 90 wyjeżdża na stypendium piosenkarskie do Paryża. Uczęszcza do prestiżowego “Conserwatoire Mobel” prowadzonego przez Alice Dona. W Paryżu poznaje kompozytora Norberta Chiche. Wynikiem wspołpracy z nim jest nagranie we Francji teledysku do piosenki p.t. ”Cracovie”udział w targach płytowych MIDEM w Cannes,a także występ na międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie. Rownocześnie w ramach promocji teledysku bierze udział w licznych programach telewizyjnych, a także przygotowuje obszerny recital piosenek francuskich. Na zaproszenie muzyka Gilles Pellegrini Yaga Kowalik wyjeżdża ponownie do Francji. Spotyka się wowczas z tworczością BARBARY. Od tej chwili zafascynowana NIĄ opracowuje piosenki z jej repertuaru. Koncert” Barbara-historia życia” otwiera cykl p.t. ‘Yaga Kowalik w repertuarze…” w ktorym artystka prezentuje kolejno repertuar takich tworcow klasyki piosenki francuskiej jak: Juliette Greco, Edith Piaf czy Charles Aznavour.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Pamiętasz, jak się mieszkało w PRL-u? [QUIZ]