Klasa okręgowa. 3 bramki w 21 minut i pozamiatane. Budowlani Lubsko pokonali Alfę Jaromirowice

Małgorzata Fudali Hakman
W 27. kolejce rozgrywek zielonogórskiej klasy okręgowej, ciągle walczący o awans do 4.ligi, Budowalni Lubsko podejmowali na własnym boisku Alfę Jaromirowice.

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej części, ponieważ bramki padły w pierwszych 30 minutach. Autorami wszystkich trafień byli podopieczni Roberta Ściłby, którzy wygrali to spotkanie 3:0. Strzelcami bramek byli: Radosław Romanowski, Paweł Niewiadomski i Marcin Piech. Lubszczanie mimo wygranej nadal sa na miejscu 4, ponieważ ich głowni rywale do jedynego już miejsca premiowanego awansem, także wygrali swoje spotkania.