Michał trzymamy za Ciebie kciuki!

Running Creation

Michał Rozmys pochodzący z Lubska lekkoatleta jest wychowankiem żarskiego Agrosu. Choć już nie startuje w jego barwach na pewno przynosi chlubę swojemu klubowi. Wyniki z ostatniego sezonu zapowiadały, że Michał jest w coraz wyższej formie i choć startował w zawodach młodzieżowych wszyscy znawcy wiedzieli, że namiesza już wkrótce w seniorach. W połowie lipca zdobył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy na 1500 metrów. Następnie w pięknym stylu zdobył tytuł Mistrza Polski seniorów uzyskując czas 1.45.70. Niestety nie uzyskał minimum na Mistrzostwa Świata w Londynie. Ale los się do Michał uśmiechnął i został powołany do kadry na Londyn i będzie reprezentował nasz kraj na tych zawodach. Będzie startował na dwóch dystansach 800 i 1500m. 5 sierpnia(sobota) o 14.45 odbędą się kwalifikacje biegu na 800 m, a 8 sierpnia o 23.35 finał, w którym miejmy nadzieje pobiegnie Michał Rozmys. 10 sierpnia o 22.25 Michał pobiegnie w kwalifikacjach na 1500 m, a 13 sierpnia o 22.30 praktycznie na zamknięcie mistrzostw odbędzie się finał. Wszyscy będziemy trzymać za Michał kciuki .